PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - Kłodzko

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miasto: Ogłoszenia Kłodzko, Region: Lubelskie

Firma działająca w sektorze finansowym na rynku Polski już kilkanaście lat, w związku z rozwojem firmy oraz powstaniem dodatkowych kanałów dystrybucji , poszukuje do Oddziałów w całej Polsce kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

OPIS STANOWISKA:
• zadanie osoby na tym stanowisku to dbałość o poprawne relacje z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów w sektorze finansowym.

OCZEKUJEMY:
• minimum średniego wykształcenia;
• umiejętności rozmawiania z ludźmi i wykorzystywania swoich potencjałów w pracy z klientami biznesowymi;
• jeśli jesteś absolwentem – interesuje nas Twoja aktywność szkolna, pozaszkolna, prace dorywcze i wakacyjne.
• Preferowane posiadanie prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:
• umowę o pracę;
• atrakcyjny system wynagrodzenia, z zagwarantowanym stałym wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem premiowania;
• szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy;
• cykliczne szkolenia branżowe;
• możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
• pomoc ze strony wykwalifikowanej kadry dyrektorskiej/ kierowniczej w procesie adaptacji do pracy;
• jasny plan rozwoju zawodowego wraz z możliwościami awansu;
• wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Osoby chcące pracować w młodym zespole, gdzie liczy się nie tylko rywalizacja lecz także współpraca prosimy przesłanie swojego CV na adres mailowy

basia@aboutyou.pl

z podaniem poniższego nr referencyjnego - w temacie maila prosimy wpisać miasto:

„PRZEDSTAWICIEL / Kłodzko”

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883).\"