Dominium poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWNIK RESTAURACJI- Kłodzko - Kłodzko

Dominium poszukuje osoby na stanowisko: KIEROWNIK RESTAURACJI- Kłodzko

Miasto: Ogłoszenia Kłodzko, Region: Lubelskie

Dominium- największa polska sieć restauracji poszukuje osób na stanowisko:

KIEROWNIK LOKALU

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia na podobnym stanowisku w branży gastronomicznej
- dyspozycyjność- praca zmianowa,
- zapał i pracowitość,
- dobra organizacja pracy,

Oferujemy:
- bogaty pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie powiększone o premie
- stałe podnoszenie kwalifikacji (szkolenia)

Zadania
- zapewnienie jak najlepszej obsługi klienta,
- tworzenie w restauracji przyjaznej atmosfery zarówno dla gości jak i pracowników,
- rekrutacja i szkolenia pracowników,
- rozliczanie czasu pracy pracowników,
- sporządzanie zamówień towarów,
- prowadzenie inwentaryzacji, kontrola kosztów zakupów i sprzedaży.

cv proszę słać na adres:
rekrutacja.poludnie@pizzadominium.pl
w tytule: KIEROWNIK KŁODZKO