Szwacz (szycie ciężkie – skórzane pokrowce meblowe) - Kłodzko

Szwacz (szycie ciężkie – skórzane pokrowce meblowe)

Miasto: Ogłoszenia Kłodzko, Region: Lubelskie

\"Gi GROUP\" jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z personelem tymczasowym.

W chwili obecnej, dla naszego klienta, poszukujemy osób na stanowisko: Szwacz (nr. ref. ep/ssc/09/10/gigwroc)

Opis stanowiska:

•Szycie pokrowców skórzanych zgodnie z dokumentacją obowiązującą w firmie – rys. techniczne przy zachowaniu norm jakościowych i odpowiedniej wydajności pracy
•Wykonywanie innych poleceń przełożonego
•Przestrzeganie ustalonych norm i zasad obowiązujących na terenie zakładu.

Wymagania:

•Wykształcenie kierunkowe (szwacz)
•Doświadczenie na stanowisku: szwacz mebli tapicerowanych (min. 3 letnie):
•Umiejętność szycia montażowego,
•Umiejętność obsługi maszyn szwalniczych Durkopp Adler (ew. Pfaff)
•Sumienność, rzetelność, obowiązkowość.

Oferujemty:

•Umowę o pracę tymczasową (z możliwością dalszego zatrudnienia)
•Wynagrodzenie w zależności od rezultatów pracy pracownika (8,00-12,50 zł brutto na godzinę) oraz premie i dodatki
•Bogaty pakiet socjalny
•Odzież roboczą
•Możliwość pracy godzinach nadliczbowych, w zależności od potrzeb pracodawcy.

Aplikacje prosimy przesyłać adres: elwira.piasecka@gigroup.com.pl
Informacja pod numerem telefonu : (071) 344 02 42 lub 604 104 474
Osoba kontaktowa: Elwira Piasecka

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
\"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.\"

W tytule maila z Państwa dokumentami aplikacyjnymi prosimy o wpisanie NUMERU REFERENCYJNEGO BĄDŹ NAZWY STANOWISKA, o które się Państwo ubiegają.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

GI Group sp. z o.o

Telefon: (071) 344 02 42 lub 604 104 47