Pracownik uprawy warzyw. K/1 - Kąty Wrocławskie

Pracownik uprawy warzyw. K/1

Miasto: Ogłoszenia Kąty Wrocławskie, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta w Holandii, na stanowisko:

Obowiązki:

- samodzielnie wykonywanie czynności ukierunkowane na sadzenie, uprawy, pielęgnacji i zbioru;
- przygotowanie zbioru do wysyłki;
- kontrola jakości upraw na otwartych polach;
- koordynacja prac i pracowników;

- praca ze sterowanymi komputerowo systemami nawadniającymi.

Oferujemy:

- umowa na czas określony 05-08-2012 do 15-11-2012.

Wymagania:

- co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy przy zbiorze sałaty na zewnątrz;
- doświadczenie w ocenianiu stanu upraw,
- duże doświadczenie w prowadzeniu ciągnika i obsługiwaniu maszyny ,
- znajomość języka holenderskiego / angielskiego.
Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław

tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik uprawy warzyw. K/1