Operator suwnic K/1 - Kąty Wrocławskie

Operator suwnic K/1

Miasto: Ogłoszenia Kąty Wrocławskie, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego klienta, którego zakład zlokalizowany jest w południowo-wschodniej części Wrocławia poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Operator suwnic (Pomocnik operatora lasera)
Zakres obowiązków:
- załadunek arkuszy blach na stół roboczy lasera za pomocą suwnic;
- zdejmowanie wyciętych detali ze stołu;
- w razie potrzeby gradowanie detali;
- prace pomocnicze;
Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym;
- umowę o pracę tymczasową;
- atrakcyjną stawkę w wysokości 2700zł brutto/m-c;
Wymagania
- posiadanie uprawnień do obsługi suwnic;
- minimum roczne doświadczenie w obsłudze suwnic;
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym;
- mile widziane osoby z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych;

Aplikacje z aktualnym CV proszę przesyłać na adres e-mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu, w tytule proszę wpisać „Operator suwnic”.

Agencja Pracy Pollux
ul. Kościuszki 67/1
50-008 Wrocław

tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25,
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator suwnic K/1