Operator mechanik / Operator produkcji / Technik przezbrojeń - Kamienna Góra

Operator mechanik / Operator produkcji / Technik przezbrojeń

Miasto: Ogłoszenia Kamienna Góra, Region: Lubelskie

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych i Metalizacja FC-Jarkowice Sp. z o.o.

zatrudni pracowników na stanowiska:

Technik przezbrojeń / Operator mechanik / Operator produkcji

Opis stanowiska pracy:
- obsługa wtryskarek (przetwórstwo tworzyw sztucznych)
- uruchamianie procesu wtryskiwania
- zmiana i ustawianie form wtryskowych
- optymalizacja procesu wtryskiwania
- nadzorowanie stanu technicznego wtryskarek

Zadania:
- montaż form na wtryskarce, zmiana form wtryskowych w toku produkcji
- ustawianie parametrów wtryskarki, uruchamianie procesu wtryskiwania
- obsługa procesu wtryskiwania, monitorowanie parametrów - reagowanie na zmiany procesu, optymalizacja procesu
- demontaż formy po procesie wtrysku
- obsługa suszarek do tworzyw, podajników, młynków, robotów (manipulatorów do odbioru detali)
- utrzymywanie wtryskarek, form i innych urządzeń w sprawności (czyszczenie, konserwacja)
- dbanie o jakościowe i terminowe realizowanie celów produkcyjnych
- nadzorowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
- przygotowywanie raportów i przedstawianie ich przełożonemu

Oczekiwania / wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe (mechanik, elektromechanik lub ślusarz narzędziowy)
- minimum 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi wtryskarek, ustawiania parametrów ich pracy, zmian i przezbrojeń narzędzi do wtrysku
- samodzielne ustawienie procesu wtrysku i wykonywanie procesu produkcyjnego
- wysokie umiejętności w formowaniu wtryskowym oraz eksploatacji wtryskarek
- umiejętność obsługi i montażu form wtryskowych
- umiejętność przezbrajania maszyn, zmiany narzędzi wtryskowych
- mile widziana znajomość obsługi wtryskarek marki ARBURG i ENGEL
- znajomość budowy form wtryskowych i przetwórstwa tworzyw sztucznych
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
- znajomość tworzyw do przetwórstwa metodą wtrysku oraz ich parametrów przetwórczych np.: PP, PS, ABS itp.
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Firmie
- stabilność zatrudnienia
- wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
- możliwość rozwijania i doskonalenia kwalifikacji oraz awansu zawodowego

Kontakt:
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych i Metalizacja
FC - Jarkowice Sp. z o.o.
Jarkowice, 58-420 Lubawka
woj. dolnośląskie
www.fc-jarkowice.eu
tel./fax. (0 75) 74 266 62

CV proszę przesłać na adres: fc-jarkowice@o2.pl

W przesłanych dokumentach proszę zawrzeć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 1997-08-29 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Autor ogłoszenia

FC-Jarkowice sp. z o.o.