Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim - Jelenia Góra

Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim

Miasto: Ogłoszenia Jelenia Góra, Region: Lubelskie

Polska firma budowlana poszukuje doświadczonych operatorów koparki z uprawnieniami do pracy w na terenie Niemiec.
Zadania/ Zakres prac:
- samodzielna obsługa koparki i dbałość o dobry stan techniczny,
- wykonywanie wykopów pod fundamenty oraz innych ziemnych wykopów pod kanalizację czy światłowody,
- komunikacja z pozostałymi pracownikami.
Oferujemy:
- stałą i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- opiekę biura.
Wymagania:
- uprawnienia na sprzęt – koparki jednonaczyniowe
- język niemiecki w stopniu komunikatywnym.
- min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- samodzielność i precyzja w działaniu,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 537-576-392 lub 534-570-013

Autor ogłoszenia

Ruben Bau Sp. z o.o.

Telefon: 534188717

ZdjęciaZdjecia - Operator koparki z komunikatywnym językiem niemieckim