Murarz do Niemiec - Jelenia Góra

Murarz do Niemiec

Miasto: Ogłoszenia Jelenia Góra, Region: Lubelskie

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych murarzy do budowy obiektów od podstaw.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach murarskich,
- prace murarskie przy stawianiu budynków od podstaw:
- wykonywanie z różnych materiałów murów pełnych o różnej grubości,
- wykonywanie murów z otworami okiennymi i drzwiowymi,
- wykonywanie murów z kanałami dymowymi i wentylacyjnymi,
- wykonywanie łuków i sklepień,
- wykonywanie murów zbrojonych, nadproży płaskich i stropów,
- murowanie gzymsów i attyk, murowanie kominów,
- wykonywanie murów ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym,
- spoinowanie ścian,
- osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
- przygotowywanie zapraw murarskich,
- prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji,
- prace przy wykonywaniu zbrojenia, betonowania i szalowania obiektów
Oferujemy:
- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót murarskich
oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż.
i ochrony środowiska,
- min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Wymagania:

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941 lub 534-570-013

Autor ogłoszenia

Ruben Bau Sp. z o.o.

Telefon: 534188717

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Murarz do Niemiec