Cieśla – zbrojarz - betoniarz do Niemiec - Jelenia Góra

Cieśla – zbrojarz - betoniarz do Niemiec

Miasto: Ogłoszenia Jelenia Góra, Region: Lubelskie

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym poszukuje doświadczonych cieśli - zbrojarzy – betoniarzy do budowy obiektów.
Zadania / zakres wykonywanych prac:
- wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe na budowach,
- wykonywanie zbrojeń i montaż elementów gotowych – prefabrykatów,
- montaż/demontaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka , Hunnenbeck, lub podobnych,
- betonowanie- praca w oparciu o rysunek techniczny,
- obsługiwanie maszyn budowlanych stosowanych w robotach zbrojarskich i betoniarskich.
Oferujemy:
- długoterminową, stabilną i legalną pracę,
- bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
- atrakcyjne wynagrodzenie (stawki godzinowe wypłacane w euro, regularne płatności),
- opiekę biura podczas odbywania kontraktów.
Wymagania:
- umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót ciesielsko-zbrojarsko-betoniarskich oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
- min. 5 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
- sumienność, rzetelność w pracy,
- preferowani kandydaci w wieku 25-50 lat,
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
- brak nałogów,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.
Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila biuro@ruben-bau.eu
Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
tel. 534-188-717, 576-033-941 lub 534-570-013

Autor ogłoszenia

Ruben Bau Sp. z o.o.

Telefon: 534188717

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Cieśla – zbrojarz - betoniarz do Niemiec