dla agentów - Jelenia Góra

dla agentów

Miasto: Ogłoszenia Jelenia Góra, Region: Lubelskie

Kancelaria Praw reprezentująca osoby poszkodowane wskutek wypadków komunikacyjnych, błędów lekarskich, wypadków w rolnictwie, w związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii, poszukuje osób fizycznych i podmiotów gospodarczych do podjęcia współpracy na stanowisku:
Opiekun Klienta ds. odszkodowań , a docelowo
Kierownik zespołu
Opis stanowiska:
Zadaniem Opiekuna Klienta będzie pozyskiwanie nowych klientów, opieka i serwis prowadzonej sprawy.
Zadaniem kierownika zespołu : koordynacja pracy Doradców , oraz kierowanie strukturami regionalnymi.
Wymagania:
Doświadczenie w branży nie jest wymagane. System szkoleń pozwoli na przygotowanie do wykonywania powierzonych zadań. CV i list motywacyjny prosimy kierowac na maila m.leciej@kancelariapraw.pl

Mile widziane:
Przydatnym w pracy jest możliwość kontaktu z osobami poszkodowanymi w wypadkach (komunikacyjnych, przy pracy itp) lub dostęp do dużej liczby klientów oraz doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami, np. jako przedstawiciel handlowy, pracownik służby zdrowia, agent ubezpieczeniowy, agent OFE itp.
Oferujemy:

• system szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku Opiekuna Klienta
• zarobki prowizyjne
• jasną ścieżkę awansu zawodowego
• prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość zlecania nam również spraw z Niemiec i Wielkiej Brytanii oraz USA

Autor ogłoszenia

Kancelaria Praw