SPECJALISTY DO SPRAW JAKOŚCI - Jelcz-Laskowice

SPECJALISTY DO SPRAW JAKOŚCI

Miasto: Ogłoszenia Jelcz-Laskowice, Region: Lubelskie

Przedsiębiorstwo produkcyjne Elica będąca członkiem grupy kapitałowej Elica, specjalizujące się w produkcji okapów kuchennych i silników elektrycznych o małej mocy, poszukuje obecnie:

Opis stanowiska pracy:
Praca polega na nadzorowaniu procesów produkcyjnych, przygotowywanie i wprowadzania procedur i instrukcji, przygotowywanie raportów.

Wymagania:
- wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
- doświadczenie na podobnym stanowisku, min. rok
- podzielność uwagi, spostrzegawczość i skrupulatność
- systematyczność
-uporządkowanie
- komunikatywność
- znajomość narzędzi jakościowych
- znajomość normy ISO 9001 (mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego)
- znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie na poziomie min. dobrym

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę w dynamicznym zespole
- pracę w międzynarodowym środowisku
- możliwości rozwoju

Aplikacje należy składać wysyłając CV oraz List motywacyjny na adres m.milczarek@elica.com, podając w tytlu e-mail stanowisko

Prosimy o dołączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.