Magazynier, operator wózka widłowego- Żórawinie K/1 - Jelcz-Laskowice

Magazynier, operator wózka widłowego- Żórawinie K/1

Miasto: Ogłoszenia Jelcz-Laskowice, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Poznaniu oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego klienta, którego magazyn zlokalizowany jest w Żórawinie (okolice Bielan Wrocławskich oraz Oławy) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Oferujemy:

- bezpośrednie zatrudnienie w firmie naszego klienta;

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

- praca w systemie 3zmianowym, od poniedziałku do piątku;

- stabilne zatrudnienie;

- możliwość dalszego rozwoju oraz awansu.

Zakres obowiązków:

- kompletacja zamówień oraz przygotowywanie ich do wysyłki;

- przyjmowanie dostaw;

- obsługa wózka widłowego w tym załadunek i rozładunek samochodów;

- obsługa systemu magazynowego.

Wymagania:

- minimum roczne doświadczenie w pracy na magazynie oraz w obsłudze wózka wysokiego składowania;

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz aktualne psychotesty;

- dobra obsługa komputera oraz znajomość obsługi skanera / kolektora;

- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym;

- mile widziane osoby posiadające książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Magazynier, operator wózka widłowego- Żórawinie K/1