SZLEWIG -HOLSZTYN- PRACA DLA OPIEKUNKI - Głogów

SZLEWIG -HOLSZTYN- PRACA DLA OPIEKUNKI

Miasto: Ogłoszenia Głogów, Region: Lubelskie

ZASTĘPSTWO OD 12.05.2022
( E-05) DO OPIEKI LEŻĄCY SENIOR- ŻONA CHĘTNIE I DUŻO POMAGA
MIEJSCOWOŚĆ : ( 23899 ) Gudow, Szlezwik-Holsztyn.
WYNAGRODZENIE : 1780-1880e/ mc + 100e za pierwszy wyjazd+ 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie
WYMAGANIA : średnio- komunikatywna/ dobra znajomość j. niemieckiego oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNY : 90 lat , 178cm, 65kg, ( GR-2)
Jego stan jest jak po wylewie. Ma problemy z mową, ze słuchem, czasami dezorientacją czasową i problemy z pamięcią. Cierpi na pełną inkontynencję. Ma cewnik . Jest odżywiany sondą, ale powoli będzie przechodził na normalne odżywianie.
OBOWIĄZKI :
Senior potrzebuje pomocy przy opiece i pielęgnacji, przy porannej i wieczornej toalecie. Trzeba pomóc mu przy myciu, goleniu, zmianie pozycji w łóżku, przy podawaniu posiłków, zmianie pampersów. Poza tym trzeba pomóc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: czasami: zmywanie, gotowanie, sprzątanie.
Jest wstawanie w nocy, do dwóch razy, trzeba mu zmienić pozycję, bo ma odleżyny, ale w ciągu dnia jest dużo czasu wolnego.
Przychodzi logopeda i terapeuta na ergoterapię.
3 razy dziennie przychodzi opieka medyczna.
Do dyspozycji są:
- łóżko specjalistyczne, materac antyodleżynowy
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka z żoną w domu wielorodzinnym na wsi.
Z natury jest bardzo kochany, żona jest zdrowa, fit, nie wymaga opieki.
Do sklepu można jeździć autobusem.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój , dostęp do internetu, oddzielną łazienkę.
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH. WIĘCEJ INFORMACJI O NASZEJ FIRMIE, ZLECENIACH ORAZ PREMIACH NA STRONIE INTERNETOWEJ : www.pflegemitherzen24.pl

Autor ogłoszenia

Telefon: 508624667