ZATRUDNIMY SPRZEDAWCÓW - Głogów

ZATRUDNIMY SPRZEDAWCÓW

Miasto: Ogłoszenia Głogów, Region: Lubelskie

Okay to dyskontowa sieć sprzedaży sprzętu RTV/AGD w 4 europejskich krajach. Wraz z ciągłym rozwojem stale poszukujemy osób czerpiących radość ze sprzedaży, które chcą rozwijać się w branży handlowej. Obecnie do NOWO OTWIERANEGO SKLEPU W GŁOGOWIE poszukujemy osób na stanowiska:
SPRZEDAWCA
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klientów, aktywną sprzedaż oferowanych produktów, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- zmysł handlowy, niekoniecznie poparty doświadczeniem na ww. stanowisku
- zapał i entuzjazm
- znajomość branży RTV/AGD będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
- pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
- motywacyjny system wynagradzania
- stabilne zatrudnienie
- dla najlepszych awans w strukturach firmowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: job@okaypl.eu w temacie wpisując nazwę miasta: Głogów

Autor ogłoszenia

Telefon: 32 202 39 21 wew. 590

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - ZATRUDNIMY SPRZEDAWCÓW