ZATRUDNIMY KASJERÓW ADMINISTRACYJNYCH - Głogów

ZATRUDNIMY KASJERÓW ADMINISTRACYJNYCH

Miasto: Ogłoszenia Głogów, Region: Lubelskie

Okay to dyskontowa sieć sprzedaży sprzętu RTV/AGD w 4 europejskich krajach. Wraz
z ciągłym rozwojem stale poszukujemy osób czerpiących radość ze sprzedaży, które chcą rozwijać się w branży handlowej. Obecnie do NOWO OTWIERANEGO SKLEPU W GŁOGOWIE poszukujemy osób na stanowiska:
KASJER-PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za czynności administracyjne związane z działaniem sklepu a także profesjonalną obsługę klientów, w tym między innymi wydawanie towaru i odbiór należności oraz pomoc w doborze najkorzystniejszej oferty kredytowej uwzględniającej potrzeby klienta.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość PC
- komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
- pozytywne nastawienie

OFERUJEMY:
- pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
- motywacyjny system wynagradzania
- stabilne zatrudnienie
- dla najlepszych awans w strukturach firmowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: job@okaypl.eu w temacie wpisując nazwę miasta: Głogów

Autor ogłoszenia

Telefon: 32 202 39 21 wew. 590

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - ZATRUDNIMY KASJERÓW ADMINISTRACYJNYCH