SZUKAMY LOGISTYKÓW-MAGAZYNIERÓW - Głogów

SZUKAMY LOGISTYKÓW-MAGAZYNIERÓW

Miasto: Ogłoszenia Głogów, Region: Lubelskie

Okay to dyskontowa sieć sprzedaży sprzętu RTV/AGD w 4 europejskich krajach. Wraz z ciągłym rozwojem stale poszukujemy osób czerpiących radość ze sprzedaży, które chcą rozwijać się w branży handlowej. Obecnie do swoich placówek poszukujemy osób na stanowisko: LOGISTYK-MAGAZYNIER

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna między innymi za nadzór nad prawidłowym przebiegiem czynności związanych z reklamacjami oraz serwisowaniem sprzętu na sklepach, koordynowanie zwrotów towarów do dostawców, organizację przestrzeni magazynowej, kontrolę obiegów dokumentacji oraz wsparcie sklepów w transporcie wewnętrznym.

Wymagania:
dobra znajomość MS Office ( zwłaszcza programu Excel)
prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
zdolność analitycznego myślenia, dokładność
samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

OFERUJEMY:
pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie
motywacyjny system wynagradzania
stabilne zatrudnienie
dla najlepszych awans w strukturach firmowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres: job@okaypl.eu w temacie wpisując nazwę miasta: Głogów

Autor ogłoszenia

Telefon: 0-32 202 39 21

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - SZUKAMY LOGISTYKÓW-MAGAZYNIERÓW