DAM PRACĘ- AGENT, HANDLOWIEC - Głogów

DAM PRACĘ- AGENT, HANDLOWIEC

Miasto: Ogłoszenia Głogów, Region: Lubelskie

GFI Sp. z o.o. Stabilna firma o zasięgu ogólnopolskim, działająca w branży finansowej i prawnej, realizująca cele sprzedażowe dla spółek wchodzących w skład Grupy Finansowo Inwestycyjnej, m.in. GFI Odszkodowania, GFI Windykacja, GFI Doradcy Finansowi oraz GFI Księgowość. Spółka działa również na rynku Otwartych Funduszy Emerytalnych.

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

* Współpraca z Działem Telemarketingu
* Przeprowadzanie spotkań handlowych z Klientami indywidualnymi
* Podpisywanie umów
* Raportowanie do przełożonego

Poszukujemy handlowców.

Oferujemy:
• atrakcyjny system prowizyjny,
• profesjonalne szkolenia,
• pomoc na starcie w postaci dostępu do bazy klientów firmy,
• wsparcie telemarketingu i inne narzędzia wspomagające sprzedaż ,
• ciekawa ścieżka kariery - możliwość awansu do Dyrektora Regionalnego włącznie,
• elastyczny czas pracy,
• dla najlepszych agentów - służbowy samochód,

Wymagania:

• wykształcenie minimum średnie,
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• preferowane osoby powyżej 25 roku życia,
• niekaralność,
• prawo jazdy kat. B,
• posiadanie własnego samochodu ułatwi start w biznesie...

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać na adres: agent@gf-i.pl
W temacie należy obowiązkowo podać numer referencyjny: GŁO\\A\\06