Sekretarka/sekretarz Szkół - Głogów

Sekretarka/sekretarz Szkół

Miasto: Ogłoszenia Głogów, Region: Lubelskie

Instytut Postępowania Twórczego Sp. z o.o poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy na stanowisku:

Sekretarka/Sekretarz Szkoły

Miejsce pracy: Głogów - woj. dolnośląskie

Numer referencyjny: SS/Głogów/03/11

Opis stanowiska:
• Prowadzenie sekretariatu szkoły dla dorosłych,
• Koordynowanie procesu rekrutacji słuchaczy,
• Wypełnianie dokumentacji dotyczącej słuchaczy,
• Prowadzenie obiegu dokumentów w sekretariacie,
• Koordynowanie działań promocyjnych szkoły,
• Współpraca z centralą w Łodzi.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane pedagogiczne),
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel), Internetu, poczty elektronicznej,
• Komunikatywność, samodzielność, rzetelność, wysoka kultura osobista,
• Kreatywność,
• Dyspozycyjność w weekendy,
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy administracyjno – biurowej, w szczególności w sekretariacie szkoły.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,
• Dużą samodzielność działania,
• Umowę cywilnoprawną.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: dzialpersonalny@ipt.pl

Prosimy o podanie w temacie maila numeru referencyjnego SS/Głogów/03/11
Prosimy także o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883.”

Autor ogłoszenia

IPT Sp. z o.o.