OKOLICE STUTTGARTU -PRACA - Dzierżoniów

OKOLICE STUTTGARTU -PRACA

Miasto: Ogłoszenia Dzierżoniów, Region: Lubelskie

NOWE ZLECENIE – POCZĄTEK MAJA
( E-05)
MIEJSCOWOŚĆ : ( 74172 ) Neckarsulm, Badenia-Wirtembergia, w rejencji Stuttgart.
WYNAGRODZENIE : 1580e/ mc + 100e za polecenie opiekunki, która od nas wyjedzie + 100e za pierwszy wyjazd
WYMAGANIA : komunikatywna znajomość j. niemieckiego , prawo jazdy oraz doświadczenie w opiece
PODOPIECZNA : 82 lat , 60 kg , 164 cm, ( GR-1)
Pani Helga ma problemy z chodzeniem. Porusza się przy balkoniku. Cierpi na demencje, jednak jest to stadium początkowe i depresję. 27.02.2022 złamała miednicę, ale obeszło się bez operacji. Zdarza jej się dezorientacja sytuacyjna i problemy z pamięcią. Czasami pojawia się inkontynencja.
Obowiązki :
Seniorka potrzebuje pomocy przy opiece i pielęgnacji ciała, codziennych czynnościach, przy myciu, które odbywa się przy umywalce oraz prysznicu – 2-3 razy w tyg. , przy wstawaniu, kładzeniu się, ubieraniu, rozbieraniu, potrzebuje pomocy przy jedzeniu, zachęty do picia. Do obowiązków opiekunki należy też dotrzymywanie towarzystwa , wspólne spacery, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: przy sprzątaniu, praniu, prasowaniu, gotowaniu, zmywaniu i zakupach.
Podopieczna wstaje ok. 9:00, chodzi spać o 22:00.
Nie ma wstawania nocnego, ale w razie czego jest Babyfon.
Jeden dzień w tygodniu chodzi na opiekę dzienną.
Ważne jest, żeby posiłki były podawane o podobnej porze.
Przychodzi osoba do pielęgnacji stóp i co 2 tyg. pomoc domowa.
Do dyspozycji są:
- balkonik
Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym w mieście.
Do sklepu jest 15 min na pieszo.
Seniorka jest z natury otwarta, serdeczna, ale też potrafi być wymagająca.
Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój, dostęp do internetu i samochodu ( manualna skrzynia biegów) , Audi A1.
***wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od ilości dni kalendarzowych w danym miesiącu.
OSOBY ZAINTERESOWANE ZLECENIEM ZAPRASZAMY DO KONTAKTU TEL: 508 624 667, UMOWA ZLECENIE NA WARUNKACH POLSKICH.

Autor ogłoszenia

Pflege mit Herzen

Telefon: 508624667

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OKOLICE STUTTGARTU -PRACA