DORADCA KLIENTA - BANK (Dzierżoniów) - Dzierżoniów

DORADCA KLIENTA - BANK (Dzierżoniów)

Miasto: Ogłoszenia Dzierżoniów, Region: Lubelskie

Nasz Klient to nowoczesny, międzynarodowy Bank o doskonałej renomie wśród Klientów
W związku z intensywnym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA KLIENTA
(umowa na zastępstwo - od 9-12 m-cy z możliwością rozwoju i przejściem na normalne zatrudnienia po upływie tego czasu)

Zakres obowiązków:
• aktywna sprzedaż produktów finansowych (pożyczek i kredytów gotówkowych, kart kredytowych)
• aktywne pozyskiwanie Klientów
• kompleksowa obsługa Klientów

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów, sprzedaży produktów finansowych lub innych usług (np. ubezpieczenia, telekomunikacja) – będzie dużym atutem
• znajomość obsługi komputera z zakresu MS Office
• umiejętności negocjacyjne

Nasz klient oferuje:
• pracę w stabilnej, prestiżowej instytucji w oparciu o umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenia
• bogaty pakiet szkoleniowy
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz międzynarodowej organizacji

miejsce pracy: DZIERŻONIÓW

Autor ogłoszenia

Anna Bałda

Telefon: 502 600 489

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość