Koordynator Obszaru Obróbki Mechanicznej - Dzierżoniów

Koordynator Obszaru Obróbki Mechanicznej

Miasto: Ogłoszenia Dzierżoniów, Region: Lubelskie

Zespół Perfect Service Recruitment na zlecenie jednego z Klientów poszukuje pilnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów
Region: dolnośląskie
Numer referencyjny: KOOM/07/10
Opis stanowiska:

* zarządzanie grupą podległych pracowników (efektywne wykorzystanie zasobów ludzkich, organizacja stanowiska pracy, wdrażanie nowych pracowników, zapewnienie prawidłowej komunikacji, obiegu informacji itp.)
* aktywny udział w procesie optymalizacji procesów produkcji
* realizacja zadań według ściśle określonych procedur i dokumentacji technologicznej
* efektywne wykorzystanie powierzonych zasobów
* nadzór nad prawidłową realizacją planu produkcyjnego
* przestrzeganie procedur jakościowych, zasad BHP, dotrzymywanie terminów
* współpraca z innymi działami w firmie, szczególnie z Działem Utrzymania Ruchu
* odpowiedzialność za wszelką dokumentację

Wymagania:

* wykształcenie średnie techniczne
* minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
* znajomość procesów gięcia, wykrawania, lakierowania proszkowego, spawania
* praktyczna znajomość 5S, TPM
* umiejętność czytania rysunków technicznych
* komunikatywna znajomość języka angielskiego
* umiejętność pracy w grupie
* gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

Klient oferuje rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet socjalny, szkolenia oraz kursy językowe.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail:

praca@pservice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\"

Autor ogłoszenia

Perfect Service Recruitment

Telefon: 666834419