PAKOWACZ / PAKOWACZKA K/1 - Dzierżoniów

PAKOWACZ / PAKOWACZKA K/1

Miasto: Ogłoszenia Dzierżoniów, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.
Dla naszego klienta, którego zakład zlokalizowany jest na terenie Biskupic Podgórnych poszukujemy osób do pracy na stanowisku Pakowacz/Pakowaczka.

OBOWIĄZKI:
- pakowanie modułów do pudełek na końcu linii montażowej,
- praca na linii montażowej, praca stojąca,

WYMAGANIA:
- sprawność manualna,
- motywacja do pracy,
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.

OFERUJEMY:
- możliwość podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
- bezpłatne dojazdy do pracy z rożnych miejscowości, m.in. Strzegom, Wałbrzych, Stanowice, Żarów, Jaworzyna Śląska, Świdnica, Boguszów-Gorce i wiele innych
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
-pracę dla dużej firmy o zasięgu międzynarodowym.

KONTAKT:
Agencja Pracy \"Pollux\"
ul.Bohaterów Getta 21/1 (wejście od 1-ego Maja)
58 - 100 Świdnica
tel. 74 856 60 80 / 0513 122 382 / 0513 122 392
e-mail: pollux.wiola@pollux-international.eu
e-mail: pollux.info@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - PAKOWACZ / PAKOWACZKA K/1