Kierownik Salonu Orange - Świdnica - Dzierżoniów

Kierownik Salonu Orange - Świdnica

Miasto: Ogłoszenia Dzierżoniów, Region: Lubelskie

Twoje główne zadania:
zdobywanie serc i umysłów klientów
zapewnianie sprawnego funkcjonowania salonu poprzez efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi
odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe
nadzorowanie sprawnego przebiegu działań administracyjnych w celu realizacji wskaźników ilościowych i jakościowych
przestrzeganie obowiązujących na stanowisku procedur, standardów oraz procesów
Nasze oczekiwania:
zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami
wykształcenie wyższe
minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
dobra organizacja czasu własnego i podległego zespołu
umiejętność motywowania
umiejętność podejmowania trafnych decyzji w krótkim czasie
wysoka orientacja na Klienta i wynik
umiejętność rozwiązywania problemów
umiejętności komunikacyjne i budowania relacji
Oferujemy Ci:
atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w dużej międzynarodowej firmie o wiodącej pozycji na rynku
Dołącz do nas:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) na adres:
mariusz-pawlowski@linkdirect.pl
lub na adres :
SALON ORANGE SWIDNICA UL.STRZEGOMSKA 2 58-100 ŚWIDNICA
W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).” Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kierownik Salonu Orange - Świdnica