INFORMATYK - Dzierżoniów

INFORMATYK

Miasto: Ogłoszenia Dzierżoniów, Region: Lubelskie

INFORMATYK
Dla naszego klienta, zlokalizowanego na terenie Biskupic Podgórnych, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Informatyka

OBOWIĄZKI:
-integracja wykorzystywanych w firmie systemów informatycznych (TETA Constellation, DUZON ERP-U, RCP),
-wsparcie użytkowników w zakresie wykorzystania systemów IT w pracy,
-zapewnienie ciągłości działania systemów IT wykorzystywanych w firmie.
WYMAGANIA:
-bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych ( MS SQL, Oracle) w zakresie programowania i administracji - warunek konieczny,
-praktyczna wiedza z zakresu integracji oprogramowania pochodzącego od różnych producentów- warunek konieczny,
-wiedza z zakresu administracji i konfiguracji Windows 2003/2008 Server oraz sprzętu sieciowego i komputerowego,
-bardzo dobra znajomość środowiska MS Windows XP/7 oraz MS Excel,
-znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
-minimum roczne doświadczenie w branży IT,
-bardzo mile widziana znajomość programu TETA Constellation,
-samodzielność,
-odpowiedzialność,
-sumienność

OFERUJEMY:
-możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
-ciekawą pracę umożliwiającą zdobycie cennego doświadczenia,
-praca w siedzibie firmy.

KONTAKT: Agencja Pracy \"Pollux\"
ul. Bohaterów Getta 21/1 (wejście od 1-ego Maja)
58 - 100 Świdnica
tel. 0513 122 382, 0513 122 392
pollux.info@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - INFORMATYK