PAKOWACZ- DUSZNIKI ZDRÓJ 25 MAJA - Duszniki-Zdrój

PAKOWACZ- DUSZNIKI ZDRÓJ 25 MAJA

Miasto: Ogłoszenia Duszniki-Zdrój, Region: Lubelskie

New Horizon Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej dla swojego Klienta poszukuje Kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ – PRACA DORYWCZA W DNIU 25 MAJA
nr ref. PAK/DZ/2011
Miejsce pracy: Duszniki Zdrój

Oferta pracy dorywczej w dniu 25 maja (środa)

Zakres obowiązków:
• czyszczenie oraz banderolowanie butelek
• pakowanie butelek w kartony zbiorcze
• etykietowanie
• prace pomocnicze przy magazynowaniu

Wymagania:
• gotowość do podjęcia pracy dorywczej w dniu 25 maja (środa)
• chęć i motywacja do pracy
• dyspozycyjność
• aktualna książeczka sanepidu

Oferujemy:
• miłą i przyjazną atmosferę w pracy
• pracę na umowę o dzieło

Kontakt:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:
krakow@new-horizon.eu umieszczając w temacie wiadomości nr ref.
PAK/DZ/2011

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, przez Holding Alertec reprezentowany przez firmę New Horizon Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 833)\"

Autor ogłoszenia

New Horizon Sp. z o,o,