POTRZEBNE PANIE DO OPIEKI NAD OSOBAMI STarszymi - Brzeg Dolny

POTRZEBNE PANIE DO OPIEKI NAD OSOBAMI STarszymi

Miasto: Ogłoszenia Brzeg Dolny, Region: Lubelskie

Praca dla pielęgniarek/opiekunek !!!
Poszukujemy opiekunek i pielęgniarek do pracy w Niemczech
Zadania:
opieka nad pacjentem w mieszkaniu w rodzinie niemieckiej
podawanie leków, pomoc przy zabiegach medycznych wskazanych przez lekarza
pielęgnacja pacjenta, pomoc przy codziennej toalecie.
Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (codzienny kontakt z pacjentem oraz rodziną pacjenta,
doświadczenie w opiece nad osobami chorymi lub starszymi mile widziana
otwartość i życzliwość, cierpliwość . wiek od 25 lat BARDZO WAZNE NIE POBIERAMY OPLAT WSTEPNYCH
Oferujemy:
atrakcyjne zarobki odpowiadające posiadanym kwalifikacjom od 900 do 1200 euro i więcej
nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie pracy w Niemczech zapewnia rodzina niemiecka
szybką możliwość wyjazdu do pracy pierwszy raz na min. 2 miesiące.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer tel . 669,494,854
lub na adres Email; altenpflege@vp.pl

Autor ogłoszenia

WALDI NIEMCY

Telefon: 669494854