Operator maszyn produkcyjnych (Wrocław) - Brzeg Dolny

Operator maszyn produkcyjnych (Wrocław)

Miasto: Ogłoszenia Brzeg Dolny, Region: Lubelskie

Dla jednego z naszych Klientów, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Operatora Maszyn Produkcyjnych.

Wymagania:
 doświadczenie w pracy na produkcji;
 min. roczne doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych (pras, zgrzewarek, itp.);
 dyspozycyjność od poniedziałku do piątku;

Obowiązki:
 obsługa maszyn produkcyjnych oraz rozwiązywanie bieżących problemów w procesie produkcyjnym;
 zapewnienie produkcji zgodnie z normami jakościowymi (instrukcje, plany kontroli);

Oferujemy:
 długotrwałą współpracę w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
 wynagrodzenie w wysokości 1400zł brutto/miesiąc + premia 600zł;
 pracę w systemie trzyzmianowym.
 Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
 pollux.wrocław@pollux-international.eu
 50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a
tel. kom. |tel. 513-353-535 510 866 488 e -mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator maszyn produkcyjnych (Wrocław)