Operator linii produkcyjnej K/1 - Brzeg Dolny

Operator linii produkcyjnej K/1

Miasto: Ogłoszenia Brzeg Dolny, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego zakład zlokalizowany jest we Wrocławiu, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

- montaż grzałek do kuchenek elektrycznych;

- obsługa maszyn prostych.

Oferujemy:

- pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku;

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową ze stałym wynagrodzeniem w wysokości 1500zł brutto/m-c plus do 600 zł brutto premii wydajnościowej oraz 100 zł brutto premii frekwencyjnej;

- możliwość bezpośredniego zatrudnienia po okresie próbnym.

Wymagania

- doświadczenie na linii produkcyjnej;

- zdolności manualne;

- dyspozycyjność i chęć do pracy.

Agencja Pracy Pollux
ul.Kościuszki 54a, 50-009 Wrocław
tel. 513 35 35 35, 510 866 488 i (71) 347 17 25
mail: pollux.wroclaw@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Operator linii produkcyjnej K/1