Operator CNC (Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce) - Brzeg Dolny

Operator CNC (Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce)

Miasto: Ogłoszenia Brzeg Dolny, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów i dostawców hydrauliki siłowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator maszyn CNC.
Wymagania;
-wykształcenie mechaniczne (mile widziane obróbka skrawaniem frezer, tokarz);
-min. rok doświadczenia zawodowego na stanowisku operatora maszyn sterowanych numerycznie w szczególności frezarek, tokarek;
-praktyczna znajomość obróbki skrawaniem i technik pomiarowych;
-mile widziana znajomość systemów FANUC, Sinumerik;
-dobra znajomość narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz);
-motywacja do pracy;
Obowiązki:
-bezpośrednia obsługa maszyn;
-dbałość o prawidłowe funkcjonowanie maszyn i ewentualne zgłaszanie usterek;
Oferujemy:
-umowę o pracę na pełen etat;
-pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku;
-możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
-wynagrodzenie w wysokości 2100zł brutto na miesiąc.
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres
e-mail: pollux.rekrutacja@pollux-international.eu
50-008 Wrocław, ul. Kościuszki 67/1a

tel. kom. |tel. 513-353-535
www.pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Operator CNC (Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Wrocław, Kobierzyce)