PILNE PRACA DLA PIELEGNIARKI I OPIEKUnki - Bolesławiec

PILNE PRACA DLA PIELEGNIARKI I OPIEKUnki

Miasto: Ogłoszenia Bolesławiec, Region: Lubelskie

Praca dla pielęgniarek/opiekunek !!!
Poszukujemy opiekunek i pielęgniarek do pracy w Niemczech
Zadania:
opieka nad pacjentem w mieszkaniu w rodzinie niemieckiej

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (codzienny kontakt z pacjentem oraz rodziną pacjenta,
doświadczenie w opiece nad osobami chorymi lub starszymi mile widziana
otwartość i życzliwość, cierpliwość . wiek od 25 lat NIE POBIERAMY OPLAT WSTEPNYCH
Oferujemy:
atrakcyjne zarobki odpowiadające posiadanym kwalifikacjom od 900 do 1200 euro i więcej za jeden mies
nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie pracy w Niemczech zapewnia rodzina niemiecka
szybką możliwość wyjazdu do pracy pierwszy wyjazd min. na 2 miesiące. Zwrot kosztów za dojazd w wysokości 90 euro.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numer tel . 669,494,854
lub na adres Email; altenpflege.de@vp.pl

Autor ogłoszenia

waldi

Telefon: 669-494-854