Praktykant/Praktykantka - Bolesławiec

Praktykant/Praktykantka

Miasto: Ogłoszenia Bolesławiec, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału w Legnicy, poszukujemy kandydatów do odbycia 3 miesięcznej praktyki.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia doświadczenia w branży HR

• pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów

• uczestnictwo w projektach rekrutacyjnych na stanowiska niższego i średniego szczebla

Obowiązki:

Wsparcie biura w procesach rekrutacyjnych w tym m.in.:

• kontakt z kandydatami, umawianie spotkań, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych

• preselekcja aplikacji

• prace biurowe
Wymagania

Idealny kandydat / kandydatka spełni poniższe oczekiwania:

• jest dyspozycyjny/na minimum 24h w tygodniu

• cechuje się wysoką kulturą osobistą

• mile widziana znajomość zagadnień z obszaru miękkiego HRu

• mile widziana znajomość języka angielskiego

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE CV NA ADRES
pollux.legnica@pollux-international.eu.
KONTAKT TELEFONICZNY ( 076) 854-50-56 TEL.KOM. 513-354-354
OSOBISTY AGENCJA PRACY POLLUX UL. ŚRODKOWA 22 59-220 LEGNICA

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praktykant/Praktykantka