firma niemiecka da prace opiekunkom - Boguszów-Gorce

firma niemiecka da prace opiekunkom

Miasto: Ogłoszenia Boguszów-Gorce, Region: Lubelskie

Poszukujemy opiekunek i pielęgniarek do pracy w Niemczech
Zadania:
opieka nad pacjentem w jego mieszkaniu
podawanie leków, pomoc przy zabiegach medycznych wskazanych przez lekarza
pielęgnacja pacjenta, pomoc przy codziennej toalecie.
Wymagania: Gotowość na wyjazd min na 2 miesiące wiek od 28 do 60 lat
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (codzienny kontakt z pacjentem oraz rodziną pacjenta, kontakt z lekarzem)
doświadczenie w opiece nad osobami chorymi lub starszymi
otwartość i życzliwość,
cierpliwość i gotowość niesienia pomocy
spokój i opanowanie, umiejętność radzenia sobie ze stresem
odpowiedzialność i sumienność, poczucie obowiązku wykonywanej pracy .
Oferujemy:
atrakcyjne zarobki od 950 do1300 euro i wiecej w zależności od posiadanych kwalifikacji i oferty. Prace załatwiamy bez pośredników w Polsce. Po skontaktowaniu się z nami na pocztę Email; dostajecie państwo odpowiedź i dokumenty w języku polskim do wypełnienia.
Zapewniamy
nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na koszt rodziny niemieckiej oraz zwrot kosztów za dojazd w wysokości 90 euro.
Ilość ofert na każdy tydzień jest ograniczona.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na tel +491746396049 lub Email;altenpflege.de20@yahoo.de

Autor ogłoszenia

dori bawaria

Telefon: +491746396049