PRACA OD ZARAZ!!! PONAD 4.500ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE! OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH! - Boguszów-Gorce

PRACA OD ZARAZ!!! PONAD 4.500ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE! OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH!

Miasto: Ogłoszenia Boguszów-Gorce, Region: Lubelskie

Polska firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z. o.o. k. poszukuje opiekunek do osób starszych z koniecznością znajomości języka niemieckiego (od podstawowego poprzez komunikatywny do bardzo dobrego).

Jesteśmy członkiem sekcji SAO założonej pod patronatem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. SAO buduje najwyższe standardy w opiece nad osobami starszymi oraz działa na rzecz społeczeństwa, przeciwdziałając rozszerzaniu się szarej strefy. Dopasowujemy zlecenia do kwalifikacji opiekunek, dbając jednocześnie o ich wygodę oraz bezpieczeństwo. Należymy również do Koalicji Przyjaznej Rekrutacji.

INFORMACJE O PODOPIECZNEJ:
-kobieta
-wiek: 91 lat, wzrost: 160cm, waga: 73kg
-mieszka w mieście Rheine
-posiada pierwszy stopień niepełnosprawności (porusza się na wózku inwalidzkim)
-cierpi na nadciśnienie
-cierpi na lekką demencję
-ma słabszą wydolność serca
-słabiej widzi oraz słyszy
-cierpi na inkontynencję

OBOWIĄZKI:
-pomoc przy transferze
-pomoc przy wstawaniu, myciu, ubieraniu i rozbieraniu się, położeniu do łóżka
-gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie
-pomoc w innych podstawowych codziennych czynnościach, np. zaprowadzanie do toalety
-dotrzymywanie towarzystwa, np. podczas spacerów
Pani Maria wymaga pełnego nadzoru przy codziennych czynnościach oraz przy pielęgnacji ciała. Dlatego szukamy odpowiedzialnej osoby, która jest świadoma swoich możliwości. Podopieczna potrafi jeść samodzielnie. W ciągu dnia drzemie.

DODATKOWE INFORMACJE:
-brak opieki medycznej
-przystanek autobusowy znajduje się 5 minut od mieszkania Pani Marii
-sklepy znajdują się ok. 15 minut pieszo od miejsca zamieszkania
-do dyspozycji są balkonik oraz wózek
-pani Maria posiada pomoce w postaci uchwytów nad wanną oraz podwyższenia przy toalecie
-podopieczna lubi robić na drutach oraz uczęszczać do kościoła
Zlecenie od ZARAZ! Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego!!!

OFERUJEMY:
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia społeczne (NNW, koszty hospitalizacji, ZUS)
-atrakcyjne wynagrodzenie 1.100 Euro miesięcznie
-stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
-pomoc w przygotowaniu wyjazdu
-oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
-kontrakty od 2 miesięcy z możliwością planowania urlopu
-zwrot kosztów podróży
-nie pobieramy żadnych prowizji

Jeżeli ta oferta aktualnie nie spełnia Twoich oczekiwań, a jesteś osobą, która chciałaby pomagać starszym ludziom – zadzwoń do nas! Zweryfikujemy Twoje kwalifikacje oraz potrzeby i dobierzemy odpowiednie dla Ciebie zlecenie.

Natomiast jeśli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się z nami lub prześlij swoje CV.

Telefon kontaktowy: 731-828-600
Adres mailowy: aleksandra.wonsowicz@pmh.info.pl

www.pflegemitherzen24.pl

Autor ogłoszenia

Aleksandra Wonsowicz

Telefon: 731-828-600

ZdjęciaZdjecia - PRACA OD ZARAZ!!! PONAD 4.500ZŁ NETTO MIESIĘCZNIE! OPIEKUNKA DO OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH!