RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA K/1 - Boguszów-Gorce

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA K/1

Miasto: Ogłoszenia Boguszów-Gorce, Region: Lubelskie

Nowo powstający hotel Pałac Jugowice, dysponujący dużą restauracją i salą konferencyjną położony w samym sercu Gór Sowich poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/ty.

OBOWIĄZKI:
- meldowanie i wymeldowywanie gości,
- przyjmowanie rezerwacji,
- fakturowanie,
- prowadzenie korespondencji,
- obsługa centrali telefonicznej.

WYMAGANIA:
- minimum średnie wykształcenie,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziana znajomość pakietu MS Office,
- dyspozycyjność,
- samodzielność,
- wysoka kultura osobista,
- dobra organizacja pracy,
- efektywność w działaniu
- otwartość na pomoc w innych działach hotelu

OFERUJEMY:
- możliwość rozwoju w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość awansowania,
- pracę w młodym i ambitny zespole,
- możliwość stałego zatrudnienia,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

Jeśli więc jesteś osobą młodą, ambitną, entuzjastyczną, poszukującą rozwoju, lubiącą wyzwania i jesteś zainteresowana/y pracą w naszym hotelu przyślij nam swoje CV i list motywacyjny na adres: magdalena@palacjugowice.com lub Pałac Jugowice, ul. Boh. Getta 21/1, 58-100 Świdnica.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA K/1