POKOJOWA - Boguszów-Gorce

POKOJOWA

Miasto: Ogłoszenia Boguszów-Gorce, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 5 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla naszego Klienta, którego Hotel zlokalizowany jest w Jugowicach poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
POKOJOWA
Oferujemy:
- umowę cywilnoprawną;
- pracę w systemie jednozmianowym (dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli);
- wynagrodzenie w okresie szkoleniowym w wysokości 7 zł netto/h, po okresie szkoleniowym wynagrodzenie uzależnione od ilości posprzątanych pokoi;
Opis stanowiska:
- praca polegająca na utrzymywaniu czystości w pokojach hotelowych;
Wymagania
- dyspozycyjność od poniedziałku do niedzieli;
- chęć do pracy, dokładność, sumienność.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv na adres: praca@pollux-international.eu w tytule wiadomości wpisując „pokojowa”
Kontakt osobisty w biurze: Świdnica, ul. Bohaterów Getta 21/1
Bądź kontakt pod nr tel. 513-122-382, 513-122-392, 74/856-60-80

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - POKOJOWA