OPERATOR PRODUKCJI K/1 - Boguszów-Gorce

OPERATOR PRODUKCJI K/1

Miasto: Ogłoszenia Boguszów-Gorce, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Pollux (nr certyfikatu 3171) dla swojego Klienta, zlokalizowanego na terenie Biskupic Podgórnych, poszukuje kandydatów na stanowisko :
Operatora produkcji.

OBOWIĄZKI:
- pakowanie modułów do pudełek na końcu linii montażowej, praca na linii montażowej, praca stojąca,
- dowożenie części do maszyn produkcyjnych na początku linii montażowej.

WYMAGANIA:
- sprawność manualna,
- motywacja do pracy,
- dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie na produkcji, optymalnie na montażu.

OFERUJEMY:
- możliwość podjęcia pracy w systemie trzy-zmianowym lub cztero-brygadowym,
- bezpłatne dojazdy do pracy z rożnych miejscowości, m.in. Strzegom, Wałbrzych, Stanowice, Żarów, Jaworzyna Śląska
- dodatki frekwencyjne.

KONTAKT: Agencja Pracy \"Pollux\"
ul.Bohaterów Getta 21/1 (wejście od 1-ego Maja)
58 - 100 Świdnica
tel. 0513 122 382, 0513 122 392
mail: pollux.wiola@pollux-international.eu
pollux.info@pollux-international.eu

Autor ogłoszenia

POLLUX

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - OPERATOR PRODUKCJI K/1