Opiekunka dla Pana Karla od zaraz! - Bielawa

Opiekunka dla Pana Karla od zaraz!

Miasto: Ogłoszenia Bielawa, Region: Lubelskie

Potrzebna opiekunka do Hohenschalftlarn (okolica Monachium) dla Pana 91- letniego. Pan zmaga się z demencją oraz nadciśnieniem, nie trzyma również moczu. Podopieczny śpi regularnie, ma specjalne łóżko, nosi pampersy, które trzeba zmieniać 3-4 razy dziennie. 2 razy dziennie przychodzi Pflegedienst. Rodzina jest bardzo pomocna. Pacjent potrzebuje pomocy przy wstawaniu, siedzeniu oraz przy chodzeniu. Do dyspozycji opiekunki: pokój z oddzielną łazienką, TV i internet. Preferowana osoba niepaląca.
Oferujemy:
- 1200 Euro
- odprowadzanie składek ZUS i EKUZ
- organizacja transportu
- brak ukrytych kosztów
- ubezpieczenie
Wymagania:
- język niemiecki na poziomie B1
- sumienność
- empatia
- zaangażowanie
- cierpliwość
Zakres obowiązków:
- prowadzenie domu
- opieka nad Panem
Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i składania CV na adres: rekrutacja@progressio24.pl
Telefon: 739- 422- 076

Autor ogłoszenia

Progressio24

Telefon: 739 422 076