Murarz - Belgia - Bardo

Murarz - Belgia

Miasto: Ogłoszenia Bardo, Region: Lubelskie

Agencja Work & Business Solutions, reprezentująca pracodawców zagranicznych, poszukuje dla swoich klientów pracowników na stanowisko:

Murarz
Belgia

Opis stanowiska pracy:
- budowa domów,
- murowanie ścian nośnych i działowych,
- praca w oparciu o rysunki techniczne przy użyciu podstawowych materiałów murarskich,

Wymagania wobec kandydatów:
- min. 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku murarza,
- umiejętność murowania przy użyciu różnych materiałów, w tym cegły licówki
- rzetelność i dokładność,
- samodzielność,
- motywacja do podjęcia pracy za granicą,
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełny etat pracy,
- możliwość stałego zatrudnienia,
- wsparcie osoby polskojęzycznej,
- umowy zawierające warunki kontraktu są podpisywane przed wyjazdem, w Polsce.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Pracy nr 1707/1b
NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD KANDYDATÓW

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje CV w załączniku (w j. polskim) na adres e-mail: budowa@wbspraca.pl - w temacie wiadomości prosimy o wpisanie MURARZ

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:
Work & Business Solutions
ul. Grochowa 7
30-731 Kraków
Tel. (0-12) 398 41 44
fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”