Cieśla szalunkowy- operator dźwigu - Bardo

Cieśla szalunkowy- operator dźwigu

Miasto: Ogłoszenia Bardo, Region: Lubelskie

Kraj:
Francja

Region / województwo:
dolnośląskie

Oferujemy:
Oferujemy:

wynagrodzenie godzinowe  od 14euro brutto + dwa dodatki po 10% wchodzące w stawkę godzinową- pełna stawka z dodatkami- 16,94 euro brutto,
panier 9,20 euro netto przy przepracowaniu min 6h
możliwość nadgodzin:
- od 36 godziny w tygodniu :  + 25 %
- od 44 godziny w tygodniu:   + 50 %
zatrudnienie w oparciu polską umowę o pracę z wszystkimi świadczeniami,
wynagrodzenie wypłacone do 10tego każdego kolejnego miesiąca,
opiekę polskiego koordynatora  podczas trwania całego kontraktu,
bezpłatne zakwaterowanie,
pokrywamy koszty badań lekarskich,
dodatek amortyzacyjny za użytkowanie własnego auta – jeśli dotyczy,
pokrywamy koszty przejazdu: Polska – Francja,
Pokrywamy koszty przejazdu we Francji: kwatera – budowa – kwatera – jeśli dotyczy

ZAPEWNIAMY:

zdalne załatwienie formalności związane z zatrudnieniem.
możliwość długoterminowej współpracy,
wsparcie na każdym etapie współpracy,
opiekę Działu Logistyki przez cały czas trwania kontraktu.

Zadania:
Cieśla szalunkowy - operator dźwigu

Miejsce pracy departament: Haute - Rhin w Alzacji, blisko granicy niemieckiej

Zakres obowiązków:

Budowa domów jednorodzinnych i bloków mieszkalnych

Montaż i demontaż szalunków- przede wszystkim PERI
Wylewanie betonu,
Montowanie i szalowanie schodów,
Wyrównywanie fundamentów,
Stawianie betonowych płyt,
Montaż schodów,
Praca na podstawie rysunku technicznego- od początkowego etapu: montaż podparć, deskowań, zbrojeń, gabarytów,
Sprzątanie miejsca pracy

!!!Dźwig: Liebherr 56K,65K,71K,81K - wymagane uprawnienia GMR.

PRACA Z NARZĘDZIAMI:

piła mechaniczna,
szlifierka,
pion sznurkowy,
młot mechaniczny,
obcęgi

Wymagania:
Oczekujemy:

Dobra kondycja fizyczna
 Prawo jazdy kat. B
Mile widziana znajomość j. francuskiego

Typ umowy:
Umowa o pracę

Link do aplikowania:

Autor ogłoszenia

Telefon: brak