Praca dla Par, Komisjonowanie - Niemcy, bez języka - Bardo

Praca dla Par, Komisjonowanie - Niemcy, bez języka

Miasto: Ogłoszenia Bardo, Region: Lubelskie

Poszukujemy od zaraz pracowników na magazyn największej sieci supermarketów w Niemczech. Praca polega na zbieraniu zamówień. Możliwość nadgodzin. Praca w okolicach Mannheim

Obowiązki na stanowisku pracy:
- Zbieranie zamówień
- Prace na magazynie

Wymagania:
- Gotowość do wyjazdu od zaraz
- Odpowiedzialność
- Własny samochód

Oferujemy:
- Konkurencyjne stawki
- Premie za wyniki
- Zakwaterowanie (koszt 200-250 Euro / miesiąc, 12-15 km do pracy)
- Bezpłatny kurs operatora wózka widłowego
- Pomoc w załatwianiu formalności typu meldunek, numer podatkowy, ubezpieczenie
- Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- Pomoc w języku polskim w przypadku pytań/problemów

Kandydatury można zgłaszać przez E-Mail na dw@mb-service.pl oraz telefonicznie 694 433 386

MB Service
Oleska 121
45-231 Opole
Cert. 9875
Telefon: 694 433 386
E-Mail: dw@mb-service.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

dw@mb-service.pl

Telefon: 694433386

ZdjęciaZdjecia - Praca dla Par, Komisjonowanie - Niemcy, bez języka